تعرفه و هزینه خدمات سئو و بهینه سازی سایت دکتر سئو

تعرفه خدمات سئو دکتر سئو چگونه محاسبه میشود؟

بودجه نهایی سرمایه گذاری در فرایند سئو و بهینه سازی سایت به عوامل بسیاری وابسته است.

برآورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و قیمت نهایی با توجه به آنالیز و تحلیل چند ساعته ای که صورت می گیرد، تخمین زده می شود. تعرفه سئو سایت ها عددی از پیش تعیین شده نمیباشد و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون  انجام تحقیقات فنی (بررسی سایت شما و مهمترین رقبای کسب و کار شما ) برای سئو هر سایتی یک هزینه و رقم مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص تامل کرد.

در حالت کلی تعرفه خدمات سئو و بهینه سازی سایت ها به عوامل زیر بستگی دارد:

 • میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
 • عمر سایت و دامنه
 • فناوری و کیفیت سایت سایت از نظر کدنویسی و ساختار
 • وضعیت و میزان فعالیت رقبا (محتوا، لینک، استانداردهای کدنویسی سایت و...)
 • کیفیت ‏محتوای سایت
 • وضعیت و جایگاه فعلی رتبه کلمات مهم سایت
 • تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
 • تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو
 • مشاوره، آموزش و پشتیبانی

و...

روش های برآورد هزینه و تعرفه سئو انواع سایت و فروشگاه های اینترنتی بصورت زیر است :

روش اول : همکاری با دکترسئو بصورت مشاوره ای : قیمت سئو ساعتی

تعرفه قیمت سئو: 100 الی 300 هزار تومان در هر ساعت

مناسب برای کسب و کارهای کوچک و افرادی که قصد دارند خودشان بهینه سازی سایت خود را انجام دهند. در این روش پس از بررسی و ارزیابی نقاط ضعف و قوت سایت راهکارهای بهینه سازی سایت شما بصورت گزارش به شما ارایه میگردد و پس از اجرا توسط شما ، ارزیابی مجدد توسط دکتر سئو جهت انجام فرایند بهینه سازی بصورت صحیح انجام میشود. این روش مناسب فرایند سئو داخلی سایت مناسب میباشد.در صورتی که در سازمان خود تیم های تولید محتوا ، متخصصین شبکه های اجتماعی، متخصصین لینک سازی خارجی قدرتمند ، برنامه نویس یا طراح سایت و... را دارا میباشید این راهکار مناسب شما میباشد.

روش دوم : پکیج پشتیبانی ماهانه سئو ‏انواع سایت و فروشگاه های اینترنتی

در این روش کلیه فرایند بهینه سازی داخلی و خارجی سایت شما توسط متخصصین سئو دکتر سئو انجام میگردد و بصورت ماهیانه گزارش اقدامات انجام شده و روند پیشرفت کار ارایه میگردد. در قراردادهای پشتیبانی سئو ماهیانه برای سایت های تازه تاسیس (سایت هایی که کمتر از 6 ماه عمر فعالیت و فعال بودن دامین دارند) مدت قرارداد حداقل 1 سال و برای سایت هایی که عمر دامنه بیش از 6 ماه دارند حداقل زمان 6 ماهه میباشد.

لازم به ذکر است فقط قراردادهای پشتیبانی سئو بصورت سالیانه بصورت انحصاری میباشد

قرارداد انحصاری سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

در قراردادهای انحصاری سئو سالیانه در طول زمان همکاری با شما کارفرمای گرامی به هیچ عنوان به رقبای صنعت کسب و کار شما از طرف دکتر سئو خدمات سئو در هیچ سطحی (موردی ، مشاوره ای ، پشتیبانی ماهانه سئو، پروژه ای و...) ارایه نمیگردد. در این روش میتوانید با پرداخت 10 درصد مبلغ قرارداد ماهانه تا پایان قرارداد کپی رایت دکترسئو را نیزاز سایت خود حذف نمایید.

 • قیمت پشتیبانی سئو و بهینه سازی سایت های شرکتی بصورت ماهیانه : بنا بر میزان رقابت و سختی پروژه برآورد میگردد.لطفا تماس بگیرید.
 • قیمت پشتیبانی ‏ سئو و بهینه سازی سایت های فروشگاهی بصورت ماهیانه ‏ : بنا بر میزان رقابت و سختی پروژه برآورد میگردد.لطفا تماس بگیرید.
  در فرایند بهینه سازی سایت های فروشگاهی هر کدام از محصولات سایت شما باید بتوانند در نتایج گوگل قرار گیرند و به دلیل تنوع بالای محصولات سایت های فروشگاهی پیچیدگی فرایند بهینه سازی داخلی و خارجی تعرفه خدمات سئو افزایش می یابد.
 • قیمت پشتیبانی سئو و بهینه سازی سایت های گردشگری بصورت ماهیانه : ‏ ّبنا بر میزان رقابت و سختی پروژه برآورد میگردد.لطفا تماس بگیرید.
 • قیمت پشتیبانی سئو و بهینه سازی سایت های مجلات اینترنتی (علمی و اموزشی، تفریحی و سرگرمی وخبری) بصورت ماهیانه : بنا بر میزان رقابت و سختی پروژه برآورد میگردد.لطفا تماس بگیرید.
 • قیمت پشتیبانی سئو و بهینه سازی سایت های پزشکی بصورت ماهیانه : بنا بر میزان رقابت و سختی پروژه برآورد میگردد.لطفا تماس بگیرید.
 • قیمت پشتیبانی سئو و بهینه سازی سایت های خدماتی بصورت ماهیانه : ‏بنا بر میزان رقابت و سختی پروژه برآورد میگردد.لطفا تماس بگیرید.
 • قیمت پشتیبانی سئو و بهینه سازی سایت های شخصی بصورت ماهیانه ‏: بنا بر میزان رقابت و سختی پروژه برآورد میگردد.لطفا تماس بگیرید.
 • قراردادهای پشتیبانی ماهانه سئو مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ و افرادی که قصد دارند ماهانه مبالغ مشخصی برای خدمات سئو هزینه کنند پیشنهاد میگردند. اثر گذاری بالا، نتایج مشخص و پایدار در طولانی مدت از نتایج این قراردادها ‏میباشد.

روش سوم : قیمت سئو براساس کلمات کلیدی

تعرفه قیمت سئو: شروع از حداقل 1 میلیون تومان الی چند میلیون تومان برای هر کلمه و بر اساس سطح دشواری کلمه کلیدی و میزان رقابت

مناسب برای افرادی که قصد دارند تنها در کلمات کلیدی خاص و محدودی در صفحه اول گوگل باشند.

در این روش نیز حداقل زمان همکاری 6 ماه میباشد.

روش چهارم : همکاری با آژانس های تبلیغاتی و شرکت های طراحی سایت

در این روش کلیه خدمات سئو داخلی و سئوی خارجی سایت توسط دکتر سئو انجام میشود و نامی از دکتر سئو در اجرای پروژه ها بعنوان نمونه کار و مجری کار مطرح نمیگردد (مبلغی جهت عدم درج کپی رایت بصورت ماهانه تا پایان همکاری دریافت میگردد) . هم اکنون چندین شرکت طراحی وب سایت و آژانس های تبلیغاتی در شهرهای ایران در حال همکاری با تیم دکترسئو و استفاده از خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت های مشتریان خود میباشند.

روش پنجم : بهینه سازی سایت ها بصورت موردی

در صورتی که فقط نیاز به اجرای بهینه سازی استاندارد سایت یا فروشگاه خود بدون تضمین در کسب رتبه در صفحات دارید یا قصد دارید مشکلات سایت خود را بصورت موردی برطرف نمایید ، خدمات زیر بصورت موردی برای شما اجرا میگردد:

قیمت بهینه سازی سرعت سایت: 500 هزار تومان

قیمت بهینه سازی مطالب سایت: هر مطلب 30 هزار تومان

قیمت بهینه سازی امنیت سایت: 500 هزار تومان

قیمت بهینه سازی داخلی سایت بصورت کامل:  از 1 میلیون تومان

قیمت رفع حملات لینکی اسپمرها: از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان

قیمت رفع پنالتی کلمات یا صفحات خاص سایت : از 5 میلیون تومان

پیشنهاد دکترسئو به کارفرمایان محترم:

همانطور که میدانید کلمات کلیدی یک سایت برای کسب ترافیک و مشتری بیشتر تنها محدود به یک یا چند کلمه کلیدی خاص نمیباشد و در یک پروژه استاندارد و حرفه ای سئو ، می بایست بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنید تا فرایند کاری از دید گوگل طبیعی تر و بهینه تر به نظر برسد.

در صورتی که به دنبال کار روی تک محصول هستید و یا خدمات و محصولات کمی برای افزایش رتبه و افزایش فروش خود دارید قراردادهای سئو کلمه ای میتواند گزینه مناسبی برای همکاری باشد و در صورتی که محصولات  و خدمات سایت شما در طیف وسیعی از کلمات و صفحات قرار میگیرند ما استفاده از پکیج های پشتیبانی سئو ماهیانه (غیر انحصاری 6 ماهه و یا انحصاری سالیانه) را به شما پیشنهاد می کنیم.

در نظر داشته باشید اگر به دنبال کسب نتایج ماندگار از نظر سئو هستید، ‏پکیج های پشتیبانی سئو سایت ماهیانه بهترین گزینه برای انواع کسب و کارها میباشد.

سفارش خدمات سئو

اگر نمی دانید کدام روش همکاری سئو برای شما مناسب تر است
اگر می خواهید در مورد شرایط فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش خدمات بهینه سازی سایت دکتر سئو اطلاعات بیشتری کسب نمایید
اگر هنوز سوالاتی برای شما باقی مانده است که بدنبال پاسخ آن هستید

همین حالا با ما تماس بگیرید یا فرم سفارش خدمات سئو را تکمیل فرمایید، کارشناسان فنی دکتر سئو آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند تا بهترین راهکارهای همکاری را به شما معرفی نمایند.

09133647034

نمونه کار های دکترسئو

مشاهده همه نمونه کارها
فروشگاه برنج بینجکده
فروش انواع برنج شمال
کورد بازار
فروشگاه سوغات و صنایع دستی کرمانشاه
ایرانیگرام
ارایه راهکارهای تخصصی تبلیغات در اینستاگرام
ارایه دهنده خدمات بهسازی خاک
محسن فدایی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
پلیسه
مرجع فروش اینترنتی پارچه
سایت ایران نیاز
نیازمندی های تخصصی صنعت ساختمان
هنرکده کوثر
مرکز تخصصی چاپ آسمان مجازی
ایران هارد
مرکز تعمییر و بازیابی اطلاعات هارد و سرور
میهن
مرجع مقایسه کالا و قیمت روز کالا
سفارش آنلاین باطری ماشین و خدمات امداد باطری
سئو سایت شرکتی ایمن تاش
تولید کننده پودر و کف آتش نشانی
دکترکنکور
مشاوره تخصصی کنکور
ایران پیپر
مرجع دانلود کتاب ، مقاله و پایان نامه
ایبوکرالی
مرجع خرید و دانلود کتاب خارجی
سایت شخصی ، اموزش اخلاق و عرفان اسلامی
ایرانیان
ارایه خدمات تبلیغ نویسی حرفه ای