مشاوره و خرید داروی دمنوش گیاهی درمان لکنت زبان 09389666181

لکنت (alalia syllabaris) یک اختلال گفتاری است که در آن جریان صحبت کردن فرد با تکرار و کشش دادن غیر ارادی صداها، سیلابها، کلمات یا جملات، و همچنین با مکث کردن ها و بند آمدن های غیرارادی زبان که در آن فرد قادر به تولید صدا از خودش نیست مختل می شود. دلایل ابتلا به لکنت هنوز مشخص نشده، اما اینطور تصور می شود که هم ویژگی های ژنتیکی و هم ویژگی های neurophysiology در آن مؤثر هستند.

دمنوش گیاهی درمان لکنت زبان

بیماری لکنت زبان  بیشتر از دوران طفولیت اغاز میشود و در صورتی که درمان نشود توانمندی تمرکز فکری ضعیف عمل کرده و نوعی حالت دلهره و اضطراب در موقع صحبت کردن برای شخص در بزرگسالی ایجاد میشود. مزاج این افراد بیشتر سرد و رطوبتی بوده و آنها ضعف بدنی و حافظه ضعیفی دارند.
ترکیبات داروی درمان لکنت زبان باعث می شود که مزاج زبان گرم شده و سیستم عصبی بدن را تقویت نماید این دارو بصورت خوراکی استفاده می شود.

در علوم طب سنتی و اسلامی علل لکنت زبان به دو دسته تقسیم میشود لکنت زبان سرد و لکنت زبان گرم

لکنت زبان سرد

برای کسی پدید می‌آید که آب ریزش دهان دارد و در حالت عادی نمی‌تواند پشت سر هم صحبت کند و در وقت خواب آب دهانش جاری می‌شود ویا پس از خوردن غذاهای سرد مزاج مانند شیر دوغ ماست پنیر ، خیار و گوجه فرنگی ،مرغ و...بدن بیمار سست میشود این نوع افراد با خوردن غذاها و یا خوراکی های سرد لکنت زبانشان بیشتر میشود.

در صورتی که علت لکنت زبان ترس ویا اتفاق ناگهانی باشد در کنار استفاده از داروی فوق در هنگام خواب عطر گل محمدی برای بیمار استفاده گردد و در طول روز 2 مرتبه در محل زندگی بیمار اسفند دود شود.و یا بین 7 تا 21 عدد دانه اسفند جویده و خورده شود.

لکنت زبان گرم

کسانی که علایم زیر را دارند : در حالت عادی باهوش و حاضر جواب اند ، در زمان خواب و در رختخواب میغلتند، از گرما بدشان می آید و هنگام عصبانی یا هیجانی شدن لکنت زبانشان تشدید میشود.

داروی گیاهی درمان لکنت زبان باعث گرم شدن مزاج و بدن وعضلات بیمار شده و موجب کاهش و درمان لکنت زبان میشود.

قیمت دارو : 125,000 تومان

قیمت دمنوش داروی درمان لکنت زبان  هر بسته 125000 تومان و هزینه ارسال پست پیشتاز به سراسر ایران 10000 تومان میباشد.

قیمت نهایی محصول 135000 تومان میباشد.