خرید جدول دور باغچه و جدول باغی دراصفهان 09140380221

فروش ویژه انواع جدول فانتزی دور باغچه ای مخصوص باغ و باغچه در انواع مختلف سایز و طرح در رنگهای متنوع قرمز طوسی سفید با بهترین مصالح:

استفاده از شن 05 (ماسه مخصوص سنگ نما بدون خاکه سنگ و بسیار تمیز. دوبار شسته شده مناسب برای بتن ها وملات های حساس)

سنگ شکسته 0.2 و 0.3

استفاده از سیمان درجه 1 اردستان

با استفاده از رنگ اخرا و رزین برای استحکام و براق شدن جدول

شست و شوی قالب ها با اسید برای کیفیت بهتر جدول ها

تولید با ترازو دیجیتال بخاطر قطر مساوی جداول باغچه ای

فروش عمده ای و متراژ بالا بصورت نقد و اقساط

اماده همکاری با ارگان های دولتی و پیمانکارهای باغی و ویلا ، موزاییک سازها و مصالح فروشی های سراسر کشور

ارسال به سراسر ایران (بارگیری از کارگاه تولیدی با فروشنده و هزینه ارسال و تخلیه بار با مشتری میباشد)

جدول دور باغچه ای مدل هخامنشی  ابعاد جدول طول 50 و ارتفاع 35 وزن 17.5 کیلو
جدول دور باغچه ای مدل کنگره ابعاد جدول طول 45 و ارتفاع 30 وزن 15.5 کیلو
 
جدول دور باغچه ای مدل قو  ابعاد جدول طول 50 و ارتفاع 30 وزن 15.5 کیلو
جدول دور باغچه ای مدل دلفینی ابعاد جدول طول 50 و ارتفاع 20 وزن 11.5 کیلو
 
جدول دور باغچه ای  مدل پرده ای  ابعاد جدول طول 40 و ارتفاع 37 وزن 11.5 کیلو
جدول دور باغچه ای مدل آبشاری ابعاد جدول طول 40 و ارتفاع 43 وزن 15.5 کیلو

جدول بتنی دورباغچه ای( جدول فانتزی دورباغچه ای اصفهان) :

جدول فانتزی دور باغچه ای اغلب برای برای جداسازی محوطه باغچه و طراحی محوطه باغچه در حیاط و یا پیاده رو جلوی درب منزل استفاده می شود . این جدول های بتنی فانتزی با قیمت و کیفیت بی نظیری تولید شده و در اختیار مشتریان قرار داده می شود . هر چه دقت و جزئیات در مراحل ساخت جدول های فانتزی بیشتر باشد علاوه بر کیفیت مطلوب رضایت خاطر مشتریان هم جلب خواهد شد .

نکات اجرایی برای نصب جدول دور باغچه ای :

مهم ترین عامل قبل از نصب جدول بتنی برای محوطه سازی پیاروه ، باغ و باغچه زیرسازی می باشد . زیرسازی باید به روشی انجام گیرد که پی سازی جدول به اندازه کافی مستحکم باشد . علاوه بر آن باید به ارتفاع جدول هنگام نصب هم توجه داشت ، ارتفاع جدول فانتزی هنگام نصب باید متناسب با سطح پیاده رو و خیابان باشد سپس جدول بتنی را به صورت کاملا تراز نصب کرد .

جدول های بنتی فانتزی اگر به صورت ویبره ای تولید شده باشند دارای قدرت جذب آب بالایی خواهند بود و در صورت قرار گرفتن در معرض سرما این امکان وجود دارد که ترک خورده یا پودر شوند . به همین منظور باید از مواد اولیه کاملا مرغوب مثل سیمان ، روان کننده بتن وژل میکروسیلیس ، نیروی انسانی ماهر و یک خط تولید مجهز به تکنولوژی روز در تولید جدول های بتنی فانتزی بهره برد ، تا محصول مورد هم از کیفیت بالاتری برخوردار شود و هم در برابر سرما و ضربات احتمالی استقامت خوبی داشته باشد .

جدول بتنی دارای سنگدانه و ملات رنگی با ضخامت یکنواخت در تمام سطوح می باشد و به صورت تک لایه تولید می گردد .

نحوه بسته بندی جدول دور باغچه ای :

بعد از عمل آوری یا همان کیورینگ بتن محصول تولیدی درون پالت های چوبی بسته بندی می گردد و به اتاق بخار منتقل می شوند ، این پالت های چوبی دارای اندازه یکسانی بوده و برای جلوگیری از لب پر شدن و سایش جدول های بتنی توسط تسمه و سلفون های مخصوص بسته بندی می گردد تا در حمل و نقل کوچکترین آسیبی به محصولات وارد نشود .

ویژگی های جدول فانتزی دورباغچه ای  :

انتخاب رنگ ها و طرح های جذاب و مشتری پسند

دوای بالای رنگ های استفاده شده در ساخت جدول فانتزی

دارای مقاومت خوب در برابر سرما برای مناطق با آب و هوای سرد و خشک

دوام بالا و استحکام خوب در برابر ضربه خوردن

نصب و و اجرای سریع و آسان

این گروه تولید تلاش دارد تا محصولات بتنی مانند جداول بتنی ، سنگ دال های بتنی ، بلوک های سبک و سنگین بتنی و همچنین کفپوش های بتنی و واش بتن را با قیمت و کیفیت مناسبی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد . تمام محصولات فوق با دستگاه های تمام اتوماتیک و بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت موجود در بازار تولید می گردد .

آشنایی با انواع جدول دور باغچه ای در اصفهان برای محوطه سازی باغ و باغچه :

جدول دور باغچه ای مدل قو ،جدول دور باغچه ای مدل دلفینی ، جدول فانتزی دور باغچه ای  مدل پرده ای ، جدول دور باغچه ای آبشاری ، جدول دور باغچه ای هخامنشی ، جدول دور باغچه ای مدل کنگره  تنها نمونه ای از جدول های تولیدی می باشد که برای محوطه سازی باغچه و جدا کردن پیاده رو از باغچه مورد استفاده قرار می گیرد . در تمام این محصولات از مواد اولیه با کیفیت مانند سیمان اردستان ، روان کننده بتن و ژل میکروسیلیس برای تولید جدول استفاده می شود ، و به دلیل قدرت جذب آب پائین در هر شرایط آب و هوایی مقاوم می باشد .

از مزایای این محصولات می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

مقاومت بالا و در صورت نیاز سبک سازی محصول ، نصب و اجرای آسان ، قابلیت سوراخکاری و برشکاری محصول ،مقاومت در برابر شرایط جوی ، رنگ عمقیِ محصول ، ثبات رنگ و مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید ، تنوع در رنگ و مدل در تطابق با نظر مشتری و عمر بالای جدول .

هدف از جدول گذاری و محوطه دور باغچه ها :

جدول گذاری و آبرو سازی برای تقسیم بندی محدوده حیاط یا پیاده رو از فضای سبز و یا مشخص کردن مسیرهای اصلی و فرعی خیابان ها انجام می پذیرد . جدول گذاری اصولا با بتن های از پیش ساخته و گاهی اوقات از بتن های درجا با توجه به شرایط انجام می شود . در معماری مدرن طراحان برای انتخاب طرح و رنگ جدول و دورباغچه ای، حساسیت خاصی نشان می دهند . از فاکتورهای انتخاب جدول مناسب برای محوطه سازی می توان به استحکام بالا و ترک نخوردن جدول اشاره کرد .

نمونه جداول دورباغچه ای فانتزی کار شده در پروژه ها:

نمونه جدول فانتزی مدل آبشاری بصورت شطرنجی
جدول فانتزی مدل پرده ای تک رنگ قرمز