Web Design Services

بهینه سازی نرخ تبدیل سایت و افزایش میانگین نرخ بازدید صفحات

 

نخستین مرحله بهینه سازی نرخ تبدیل سایت عبارت است از جذب٬ یعنی کشاندن افراد کاملا جدید به سایت شما و سپس تبدیل آنها به یک بازدیدکننده. از ابزارهای مهم برای جذب می‌توان به انتشار مطالب مرتبط در بلاگ‌ها٬ بهینه‌ سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو٬ استفاده از شبکه‌های اجتماعی و امثال این موارد اشاره کرد.بعد از جذب بازدیدکننده جدید٬ گام بعدی ایجاد تمایل به خرید کالا یا خدمت شما در بخشی از این بازدیدکننده‌ها است. در اینجا برای ایجاد پل ارتباطی بین دو طرف٬ اقدام به گردآوری اطلاعات تماس آنها کرده و بدین وسیله یک بانک داده مشتمل برای اطلاعات تماس افراد متمایل به خرید خدمت یا کالای خود به وجود می‌آورید. به اطلاعات تماس افراد در بانک داده‌های ما٬ در اصطلاح بازاریابی لید (Lead) و به این فرآیند Lead Generation می‌گویند. شما حداقل به آدرس ایمیل آنها نیاز خواهید داشت.برای اینکه مشتریان چنین اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهند، شما باید در عوض آن چیز ارزشمندی را در اختیار آنها قرار دهید. چیزی همانند یک کتاب الکترونیک٬ بررسی‌های موردی اقتصادی٬ بازرگانی و مارکتینگ (White Paper)٬ مجموعه نکات ارزشمند بازرگانی و اساسا هرگونه اطلاعات ارزشمند از نظر مخاطبان (خریداران بالقوه) می‌تواند در اینجا مفید باشد. عناصری از وب‌سایت شما مانند جملات فراخوانی برای اقدام (Call-to-Actions) و همچنین یک صفحه فرود با کیفیت٬ می‌توانند نقش بسیار موثری در تشویق آنها به در اختیار قرار دادن اطلاعات تماس خود داشته باشند.

بعد از این مرحله٬ زمانی که شما یک رهگذر عادی به وب‌سایت خود را تبدیل به یک بازدیدکننده مرتبط کردید و سپس با گرفتن اطلاعات تماس٬ از او یک لید (Lead) ساختید٬ دیگر زمان تبدیل او به یک مشتری است. اینجاست که بنا بر موقعیت٬ ابزارهای دیگری همانند ایمیل مارکتینگ و سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) وارد صحنه می‌شوند تا به فروختن کالا یا خدمات درست به مشتری درست در زمان درست بپردازند. بنابراین در کل این فرآیند٬ شما با ایجاد یک محتوای فوق‌العاده برای کاربران‌تان٬ فارغ از اینکه آنها یک رهگذر اتفاقی٬ یک مشتری بالقوه و یا یک مشتری کنونی باشند٬ آنها را با تجارت خود همراه می‌کنید. صرف اینکه شخصی مشتری تجارت شماست نباید باعث شود شما از او غفلت کنید. نگهداری مشتری کنونی به اندازه بدست آوردن مشتری‌های جدید اهمیت دارد.

افزایش هدفمند بازدید سایت

طراحی صفحات فرود تعاملی

تولید محتوای مخاطب پسند

ایجاد تمایل به خرید محصولات شما توسط بازدیدکنندگان

ایجاد تمایل تماس با شما از طرف بازدیدکنندگان

دریافت اطلاعات بازدیدکنندگان جهت ایجاد ارتباط

طراحی خبرنامه مورد نیاز مخاطبان شما

تمرکز آژانس سئو و بازاریابی اینترنتی دکتر سئو ،همواره بر دیده شدن شما و بیزنس شما توسط مشتریان بالقوه و کسانی که دقیقا به دنبال کالا و یا خدمت شما هستند، میباشد.

Effective Copyrighting

آژانس سئو و بازاریابی اینترنتی دکتر SEO همواره بر 3 اصل کیفیت، تخصص و پشتیبانی مسیر خود را طی نموده است. ما به خوبی میدانیم که راز یک تجارت موفق،کیفیت، پشتیبانی و صداقت با مشتریست و همیشه سعی کرده ایم با مشتری به گونه ای رفتار شود که موجب رضایت او باشد.

فرآیند سئو و بهینه سازی نرخ تبدیل به شما این اجازه را می‌دهد که به عنوان دارنده یک کسب و کار کوچک با استفاده از کمترین امکانات و بودجه‌های بازاریابی و تبلیغات٬ کالا یا خدمات خود را در برابر چشم کسانی که به دنبال کالا یا خدمات شما می‌گردند قرار دهید.

220

تسلط برفاکتورهای سئو

500

رتبه برتر در صفحه اول گوگل

100

پروژه موفق

200

کمپین های ایمیل

800

بهینه سازی محتوای سایت

150

مدیریت شبکه های اجتماعی

طراحی لندینگ پیج و صفحات اختصاصی تعاملی

تبلیغ نویسی حرفه ای و تولید محتوای جذاب

تبدیل مشتریان به تبلیغ کننده محصولات و خدمات شما