مزایای کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان
کفسابی

بشر همواره برای نیاز های خود راه حل هایی پیدا کرده است و این رفع نیاز سبب ایجاد شغل و در نهایت در امد زایی برای افراد صاحب فن و تخصص شده است.در بسیاری از موارد پس از سنگ فرش ساختمان ، سنگ حالت مناسبی از نظر پستی و بلندی و همچنین رنگ و کیفیت به خاطر ریختن مصالح پیدا نمی کند و   نتیجه ی کار با توجه به هزینه های زیاد مناسب نمی باشد، راه حلی که برای این مشکلات ایجاد شده ، کفسابی سنگ است که با دستگاه های مخصوص و با قدرت انجام میشود و تمامی نواقص و ایرادات موجود را رفع می کند.

به عملیات سابیدن سنگ و لایه برداری آن و برداشتن مصالح و لایه هایی از کف بوسیله سمباده زنی چرخان با لقمه هایی به شماره های مختلف ، به منظور رسیدن به کفی تراز ، توپر و ترمیم شده و با درجه شفافیت و صیقلی دلخواه گفته میشود کفسابی به معنای سابیدن کف ساختمان است. کفسابی در حال حاضر عملی بسیار متدوال است و به علت های گوناگون بر روی کف ساختمان ها انجام می‌ گیرد.کفسابی سنگ توسط لقمه سنگ انجام می شود به گونه ای که دستگاه کفسابی مخصوص که برای اینکار ساخته شده است در مراحل مختلف و ساب های پی در پی به این لقمه سنگ ها که از ساختار و خواص مختلف تولید و فراوری شده اند ،مجهز شده و کار کفسابی را عملیاتی می کنند.کفساب یا کف ساب نیز به فردی اطلاق می شود که به وسیله دستگاه کفسابی  و دانش و تخصصی که در طی سال ها تجربه کسب کرده است کفسابی را اجرایی می کند.

اولین مشخصه کفساب در امر کفسابی بحث نحوه به کارگیری دستگاه است به گونه ای که بتواند تمامی نقاط محیط را به وسیله دستگاه کفسابی ساب بزند.مسئله مهمی که کفساب باید دقت کند این است که از چه نقطه ای کار کفسابی را شروع کند و در چه نقطه ای اقدام به تعویض سنگ دستگاه کرده و ساب زنی را ادامه دهد.در کنار کفساب یک فرد دیگری حضور دارد که تحت عنوان کمک کفساب شناخته می شود و وظیفه وی جمع کردن ابی است که از دستگاه کفسابی خارج می شود و تامین اب دستگاه کفسابی نیز به عهده کفساب مبتدی و تازه کار است.

دلایل مهم انجام کفسابی در کف ساختمان:

اصلی ترین نیاز به کفسابی و سنگسابی ساختمان زمانی حس می شود که سطح کف یک ساختمان در یک سطح قرار نگرفته باشد در واقع یعنی موزاییک ها و یا سنگ ها در یک سطح نمی باشند یعنی که در این صورت لبه های بالایی و پایینی سنگ ها و یا موزاییک ها در یک سطح به صورت کاملا صاف نمی باشد.همچنین زمانی که بر اثر نصب موزاییک، سنگ و یا … ملات، سیمان، چسپ و یا هر نوع ماده خارجی دیگری بر روی سطح قرار بگیرد از کف سابی استفاده می شود. البته زمانی از کف سابی استفاده می شود که امکان پاک کردن عادی این مواد از کف وجود نداشته باشد.

یکی دیگر از کاربردهای متداول و مهم کفسابی در زمانی است که برای مدت طولانی کف ساختمان تمیز نشده باشد و سیاه یا کثیف باشد که با استفاده از کفسابی سطح زمین درخشان و تمیز خواهد شد.

کفسابی در مرحله اول برای از بین بردن بالا و پایین های سنگ بکار می رود تا سیمان ، گچ ،رنگ، جرم، کدریسنگ، و یا مات بودن و … سنگ از بین برود سپس از کفسابی ایتالیایی برای درخشان‌ و شفاف شدن سطوح سنگی استفاده می شود. زمانی که بر روی سنگ ایستاده اید و سنگ زیر پای شما مثل شیشه است، بنحوی که خود را در آن می‌بینید عمل کفسابی ایتالیایی انجام شده است و سنگ مانند یک قطعه شیشه شفاف و درخشان شده است.کفشویی بدین صورت است که ابتدا ۳ عدد لقمه سیناکس و یا فرچه سیما به زیر دستگاه نصب میشود و کثیفی و چرکهایی را که در سنگ کردن فرش و کف را زشت نشان میدهد کاملا تمیز کرده و بصورت یکدست و براق نشان میدهد.

استفاده از مواد شیمیایی، نمک و اسید توسط برخی کفساب ها صورت می گیرد که به تدریج باعث خورده شدن و مات شدن سنگ می شود.دستگاه مخصوص کفسابی در دو نوع برق سه فاز و تک فاز وجود دارد ،دستگاه کف سابی با برق سه فاز قوی تر و حاصل کارش با کیفیت تر است منازلی که مجهز به آسانسور هستند ، مجهز به برق سه فاز است

یکی از ترفندهایی که ساختمان سازهای حرفه‌ای به کار می‌برند خرید سنگی است که براق نشده است و قیمتی ارزانی دارد، چراکه با کفسابی و سنگ سابی آتی دوباره شفاف خواهد شد و این کار باعث می شود که از صرف هزینه دوباره برای کفسابی و سنگ سابی جلوگیری بعمل آید.در نظر داشته باشید که فاضلاب کفسابی به تدریج به مواد سفتی تبدیل می شوند که اگر وارد کفشور آشپزخانه یا هال و … بشوند منجر به گرفتن لوله ها در طی زمان می شوند.

یک نفر با یک دستگاه کفسابی می تواند روزانه 50 تا 60 متر کف را ساب بزند که البته در شرایط خاص این مقدار قابل تغییر است.

تعداد دفعات پرداختی روی سنگ در کفسابی 9 مرحله می باشد که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم که ما با ساب زدن مکرر لقمه ایتالیایی آن را به 12 دست پرداختی می رسانیم که سنگ همانند آینه براق و شیشه ای شود.

کفسابی
کفسابی

مزایا و کاربرد کف سابی:

1- تراز و مسطح نمودن کف

کف سابی به منظور تراز کردن و رفع پستی و بلندیها استفاده می شود . می توان بین عمق 1 تا 3 میلمیتر از کف را برداشت . لبه ها و ناخن های قطعات تشکیل دهنده کف ( موزاییک – سنگ – سرامیک ) با این روش به راحتی برداشته میشود .

2- پولیش کاری و براق نمودن

به غیر از تمیزی کف ، می توان به وسیله مرحله آخر کار کفسابی ، کف را پولیش و واکس زد . در این حالت نه تنها کف براق می شود بلکه مقدار براقیت و جلای آن نیز قابل کنترل است .

3- تمیزکاری و برداشتن ملات چسبیده

به دلیل لایه برداری ، کفسابی امکان برداشت ملات چسبیده به کف را بدون کاردک زدن برای شما امکان پذیر می کند و کفی کاملا تمیز به شما تحویل می دهد که امکان تولید آن با هیچ ماده شوینده ای نیست . برداشتن چسب زیر موکت به راحتی امکان پذیر است .

4- کاربرد کفسابی

سابیدن سنگ – بتن -موزاییک –  آجر کوره ای ،  مصالح مشابه آن در کف می توان استفاده کرد .

کفسابی سنگسابی سنگ گرانیت

راه پله و پاگرد بهترین مکان برای نصب سنگ گرانیت میباشد ب دلیل مقاومت بسیار بالای که برخوردار است.واسمه دیگرآن سنگ(بخارا) است که 40 درصد آن را کوارتزو 60درصد آن را فلدسپار تشکیل میدهد.برخی از مردم ب علت قیمت بالای گرانیت از سنگ تراورتن و مرمر درجه دو استفاده میکنند.که این مورد اشتباه بزرگی محسوب میشود.در این مورد باید تاکید کرد که پلکان و ساختمان های اداری وتجاری و مدارس که آمدوشد زیادی دارند میبایست حتما از جنس مرمر  مرغوب یا گرانیت استفاده کنند.

کاربرد دیگرآن در نما میباشد که به هیچ عنوان توصییه نمیگرد. زیرا ب دلیل مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری مواد سیمانی باعث ریختگی آن از نما میشود. با توجه ب توضیحات بالا و وجود ذرات کوچک الماس در سنگ گرانیت که مقاوت بالای ب آن میبخشد.

باید در کفسابی و سنگسابی از تراشه های الماس استفاده کرد تا ب کانی های داخل آن آسیب نرسد استفاده کرد تل توانای صیقلی کردن و از بی بردن پستی بلندی که اشتباهات انسانی محسوب میشود را داشته باشد. لذا باید عنوان داشت اکیپ های که سنگ گرانیت را بر عهده میگیرند باید شناخت منا سب توانای و ابزار مناسب    این کار داشته باشد. در این راستا گروه کفسابی ایلیا با وارد کردن تراشه های الماس مخصوص ساب گرانیت از شرکت کلیندکس ایتالیا و آکمی آلمان و داشتن نیرو های مجرب و با  تجربه اطلاعات کافی وانجام پروژهای متعدد کفسابی سنگ گرانیت همواره میکوشد تا رضایت شما را ب دست آورد.

فواید کلی کف سابی:

کفسابی باعث هم سطح و شفاف شدن سنگ می شود

کفسابی باعث پر شدن درز لای سنگها می شود و سنگ را یکدست می کند

کفسابی باعث پاکیزکی سنگ می شود

کفسابی باعث زیباتر شدن سنگ کف می شود

کفسابی باعث نو شدن سنگ کف می شود طوری که لازم نیست سنگ را به علت کهنگی عوض کنید

کفسابی باعث دوام و عمر بیشتر سنگ می شود.

تعرفه کفسابی باعث کاهش هزینه های سنگ است اگر شما یک سنگ را به دلیل فرسودگی عوض کنید هزینه به مراتب بالاتری بایستی پرداخت کنید اما با کفسابی کف شما مثل سنگ نو می شود و از هزینه های اضافی جلوگیری میشود

از دیگر فواید کف سابی می توان به نو شدن فضای داخلی ساختمان اشاره کردن برای نو کردن فضای بیرونی ساختمان هم می توانید روی نماشویی ما حساب کنید.

به کمک دستگاه ساب‌زنی سنگ و تجربه یک نیروی کاربلد و حرفه‌ای سنگسابی، سنگ‌های کف ساختمان دوباره براق و درخشان می‌شوند. سنگسابی به عملیاتی گفته می‌شود که طی آن لایه‌ای به ضخامت یک یا دو میلی‌متر از جرم و رسوبات روی سنگ، به کمک لقمه‌های دستگاه ساب‌زنی برداشته می‌شود و در نهایت سطحی تمیز، یکدست و براق خواهید داشت.

بررسی عمق خراشیدگی قبل از ساب زدن سنگ

قبل از شروع عملیات ساب زدن سنگ، نیروی کف‌ساب باید به عمق خراشیدگی‌های روی سنگ توجه کند. با گذشت زمان ممکن است سنگ آسیب‌هایی دیده باشد و آثار شکستگی، حفره و یا خط و شیار روی سنگ مشخص باشد. در چنین شرایطی متخصص کفسابی باید عمق خراشیدگی‌ها را برآورد کند. در صورتی که در بعضی نقاط ترک‌هایی با عمق یک تا سه میلی‌متر موجود است، قبل از سنگسابی این شکستگی‌ها باید ترمیم شوند. با ترمیم شکستگی، دیگر لازم نیست عملیات ساب زدن سنگ را تا یکدست شدن سطح سنگ با شکستگی‌های ایجاد شده روی سنگ ادامه داد و لایه نازک‌تری از روی سنگ برداشته خواهد شد.

یکدست شدن ارتفاع لبه‌ها بعد از ساب زدن سنگ

در انتهای سنگسابی، حتما لبه‌ی سنگ‌ها باید میزان شده باشند و همه در یک سطح قرار بگیرند. اختلاف سطح جزئی بین سنگ‌های کف باعث می‌شود علاوه بر ظاهر ناخوشایند، انعکاس نور نیز در سنگ در جهت‌های مختلف شکل بگیرد و درنهایت سنگ شفاف و براق به نظر نخواهد رسید. بنابراین در پایان عملیات ساب زدن سنگ، حتما به خوبی از کف بازدید کنید و به ارتفاع لبه‌ی سنگ‌ها دقت کنید.

جمع‌آوری پساب همزمان با عملیات ساب زدن سنگ

پسابی که هنگام سنگسابی ایجاد می‌شود نباید برای مدت زیادی در محل باقی بماند. چرا که خشک و سفت شدن پساب باعث می‌شود روی سنگ خشک و ماندگار شود. از طرفی بعد از جمع کردن پساب نباید در فاضلاب ریخته شود.

سابِ خیس ممکن است گمراهتان کند!

ساب زدن سنگ به کمک دستگاه ساب‌زنی خشک این مزیت را دارد که پودر و گرد و غبار ناشی از سنگسابی توسط دستگاه مکش هوا، جذب می‌شوند. بنابراین نمای به دست آمده در هر لحظه، همان نتیجه نهایی سنگسابی خواهد بود. اما در مورد دستگاههای ساب‌زنی خیس و همراه با آب‌پاشی، به دلیل انعکاس نور در آب ممکن است در مورد نیاز به کفسابی قسمتی از سطح، نیروی کفسابی گمراه شود. به خاطر داشته باشید در ساب زدنِ خیس، سطحی که می‌بینید کمی تیره‌تر از نتیجه نهایی کفسابی است.

استفاده از دستگاه سه‌فاز به جای تک‌فاز

در صورتی که کنتور برق شما سه‌فاز است، از متخصص کفسابی بخواهید ساب زدن سنگ‌ها را با دستگاه سه‌فاز انجام دهد. چر که نتیجه سنگسابی با دستگاه سه‌فاز قابل مقایسه با دستگاه تک‌فاز نیست. با دستگاه سه‌فاز، سنگسابی در مدت زمان کوتاه‌تر و با کیفیت بالاتر و هزینه کمتری انجام خواهد شد.

نکاتی که گفتیم حتما توسط نیروهای کاربلد و حرفه‌ای سنگسابی رعایت می‌شود، اما لازم است شما نیز به عنوان کارفرما از آن‌ها آگاهی داشته باشید تا بتوانید بر نحوه کار و عملکرد متخصص نظارت داشته باشید. بنابراین برای ساب زدن سنگ‌ها سراغ شرکت‌های مطمئن خدماتی بروید، چرا که تجربه تیم اجرایی تاثیر مستقیم روی نتیجه کفسابی خواهد گذاشت.

مهمترین کفپوش هایی که با کفسابی در ارتباط هستند می توان به کفپوش های چوبی ، لمینت ، سنگی و مشتقات آن ، یکپارچه ، مقاوم و … اشاره کرد . کفپوش های چوبی معمولا در ۲ نوع سخت – خشک و منعطف – نرم مورد استفاده قرار می گیرند که هریک معمولا به صورت قطعاتی باریک و کوچک  یافت می شوند . استحکام چوب های خشک از چوب های نرم بیشتر بوده و خروجی بهتری در برابر سنگسابی دارند .

کفپوش های لمینتی که از جنس سنگ ، کامپوزیت های فشرده و چوب ساخته می شوند . لمینت های چوبی که اغلب نوعی «ام دی اف» نازک از جنس تخته های چند لایی و فیبر می باشد ، از قابلیت تراش پذیری کمتری نسبت به چوب و سنگ برخوردارند . این کفپوش ها که در ابعادی استاندارد ( مانند کاشی ) تولید می شوند ، از جنس بامبو و چوب بلوط نیز در دسترس بوده و متریال مورد علاقه دوستداران محیط زیست می باشد .

کفپوش های سرامیکی و سنگی نیز دسته ای از کفپوش ها بوده که ماده اولیه همه آن ها خاک رس می باشد . این کاشی ها در ۲ دسته اصلی چینی و سفالی ، با داشتن ابعادی مشخص ، با اختلاف پرطرفدارترین کف پوش مورد استفاده در ابنیه و کفسابی می باشند .

کفپوش ها یی که از مواد  لاتکس و پلی استر مایع می باشند ، با تخلیه در کف فضای مورد نظر ، شکل آن را به خود گرفته و نمایی جالب به محل فوق می دهد . این نوع کفپوش نیز نیازمند کفسابی می باشد . از دیگر متد های نوین کفسابی و کف پوشی نیز می توان به کفپوش های مداوم اشاره کرد که با ساختار علمی خود ، به حفظ اکو سیستم ، افزایش ایمنی و عمر بنا کمک می کنند . در پایان لازم به ذکر است که مجموعه کفسابی 1 در زمینه های نماشویی یا شستشوی نما نیز آماده خدمات رسانی به متقاضیان می باشد

علاوه بر سنگ و سرامیک و موزاییک که پس از گذشت زمان و قرار گرفتن در مقابل انواع مختلفی از مواد شوینده و تغییرات جوی و آلودگی های مختلف دچار کدورت می شوند و شفافیت خودشان را از دست می دهند ، پارکت ها هم پس از مدت زمانی که از نصب آن ها گذشت و به اصطلاح پا خوردند ، احتیاج به ساب زدن پارکت پیدا می کنند.همانند هر کفپوش دیگری که برای پوشاندن کف منازل و محل کار و بیمارستان ها و مراکز خرید استفاده می کنیم، پارکت ها هم احتیاج به ساب زدن دارند. در ساب و لاک پارکت، باید یک سری نکات رعایت شوند :

• پس از نصب کفپوش ها

• پس از مدتی که در اثر استفاده مکرر دچار کدورت یا آسیب شدند .

از آن جایی که پارکت ها از جنس چوب هستند، پس از این که نصب شدند، سطوح آن را باید کفسابی نمود و بعد از آن هم به منظور این که آن ها را شفاف و براق بکنیم ، بر روی آن ها لاک زده می شود. به همین دلیل است که معمولا ساب و لاک پارکت در کنار هم دیگر انجام می شوند.

پارکت ها علاوه بر زیبایی، به محیط گرما می بخشند اما متاسفانه عیب بزرگی دارند و آن، این است که پس از این که در معرض آب قرار می گیرند، رطوبت را به خودشان جذب می کنند و ورم می کنند و سطح آن دچار پستی و بلندی می شود. از آن جایی که حذف رطوبت از محیط به طور کامل غیر ممکن است، بدیهی است که دیر یا زود با چنین مشکلی روبرو بشویم.

چرا باید مراقب پارکت ها و لمینیت ها باشیم

چون که در برابر اشیاع تیز برنده و ماندن آب روی آن ها سریع واکنش بدی را بجای می گزارند و باید دست به تعمیر بزنیدکه اگر این کار را نیز انجام دهید به همان کیفیت نو بودن سابق نخواهد رسید

لاک پارکت

لاک پارکت،  بر پایه حلال است و رنگی ندارد و به علت حالت روغنی ای که دارد، کاملا به عمق سطح نفوذ می کند. لاک پارکت، ضد آب و ضد آفتاب است و مقاومت مکانیکی بالایی هم دارد. با استفاده از هر لیتر لاک پارکت، سطحی به وسعت ده متر مربع پوشانده می شود.

لاک پارکت را به صورت ریزشی بر روی سطح پارکت می ریزیم و سپس با استفاده از یک تی، آن را بر روی سطح کاملا پخش می نماییم. حدود چهل و پنج دقیقه طول می کشد تا لاک، جذب پارکت بشود. سپس لایه دیگری از لاک را بر روی پارکت می مالیم و تا روز بعد، بر روی آن راه نمی رویم و تا یک هفته هم سطح آن را نمی شوییم.

این روزها استفاده از کفپوش‌ های بامبو به دلایل بسیاری رایج شده است و این کفپوش‌ها موردپسند بسیاری قرار گرفته‌است. یکی از دلایل طیف رنگی گسترده آنها است که از رنگ‌های روشن طبیعی تا رنگ‌های تیره مثل قهوه‌ای و شبیه رنگ کارامل متنوع هستند که حس متفاوتی را به کل فضا اضافه می‌کنند. کفپوش‌های بامبو زیبایی منحصربفردی دارند. علاوه بر جذابیت قابل توجهی که دارند، آنها بسیار سازگار با محیط‌ زسیت نیز هستند. همچنین استفاده از آنها یک سرمایه‌گذرای خوب نیز هست، هرگز نمی‌توانید از خرید چوب بامبو برای کف پشیمان شوید. با این حال، هرچقدر که آنها بسیار بادوام هستند، تمیز و بدون لکه نگه‌داشتن آنها غیرممکن است. تنها با یک شستشوی ساده لکه‌های از روی کفپوش‌ بامبو از بین نمی‌روند. یک روش کمی دشوار برای از بین بردن لکه‌ها وجود دارد که پیشنهاد می‌شود. در ادامه این مراحل به شما کمک می‌کند تا لکه‌ها را برطرف کنید.

سعی کنید بخشی از لکه را بشویید

گرچه در این روش آمده است که لکه را بشویید، اما آب را مستیقم روی لکه نریزید. بامبو هم مثل هر چوب دیگری نسبت به رطوبت زیاد بسیار حساس است. در واقع توصیه نمی‌شود که بدون احتیاط روی چوب بامبو آب بریزید. بجای آن از یک دستمال یا پارچه استفاده کنید. دستمال را در آب داغ غوطه‌ور کرده و آن را به خوبی بچلانید تا آب آن خوب گرفته شود و هنگام شستن ناحیه کثیف از آن چکه نکند. قبل از رفتن به مرحله‌ی بعد، قسمت لک شده‌ را چندین بار بشویید.

از لیمو و نمک استفاده‌کنید

روی لکه نمک بریزید. لیمو را از وسط برش دهید و نصف آن را روی نمک و لکه فشار دهید تا اب  لیمو روی آنها قرارگیرد.

لکه را پاک کنید

بعد از ریختن مقدار کمی آب لیمو روی ناحیه لک‌شده، با کمک پوست لیمو، نمک و لکه را به خوبی بسابید. سعی کنید تا آب لیمو و نمک با یکدیگر مخلوط شوند تا بتوانید یک ترکیب خمیرمانند تهیه کنید. اگر آب لیمو بیش از اندازه شد و همه چیز در آن به شنا کردن افتاد، نمک بیشتری اضافه کنید.

مخلوط لیمو نمک

اگر لکه با مراحل بالا پاک نشد، یکبار دیگر مخلوط نمک و لیمو را به کار گیرید. مطمئن شوید که مخلوط برای چند دقیقه تا یک ساعت روی لکه بماند. ساییدن و تمیز کردن را به این روش ادامه دهید تا لکه به صورت کامل از بین برود.

کف را بشویید

از همان دستمال و یا پارچه‌ی قبلی استفاده کرده، زمین را پاک کنید تا نمک و لیمو از بین روند. بهترین کار این است که ابتدا محل را با پارچه‌ای آغشته به  مایع ظرفشویی  پاک‌کنید. بعد از اینکه این کار را تمام شد، یک پارچه‌ی دیگر بردارید و در آب گرم آن را خیس کرده و محل را تمیز کنید.

بر اثر گذشت زمان یا استفاده زیاد، علائم کهنگی بر روی سطوح چوبی نمایان می‌شود. با این حال شما با توجه به شرایط می‌توانید این کف ها را بدون دردسر سنباده کشی تا حد رسیدن به چوب لخت، دوباره جلا دهید. کف های چوب سخت معمولا با یک لایه محافظ پوشانده می‌شوند. اگر خراش ها بر روی سطح قرار دارند و از این پوشش عبور نکرده اند، نیازی به سمباده زنی تا حد رسیدن به چوب لخت نیست.

برای آنکه به درستی از کفپوش‌های بامبویی خود محافظت کنید، از اینکه کف زمین در تماس با وسایل تیز و کثیف قرارگیرد جلوگیری کنید. سعی کنید از راه رفتن با کفش پاشنه‌بلند روی آنها خودداری کنید. اگر پوشیدن کفش پاشنه‌بلند اجتناب‌ناپذیر است، روی زمین فرش و یا روفرشی بیاندازید. این کار از ایجاد لکه و هرگونه خراشی روی سطح در محل‌های پر رفت و آمد جلوگیری می‌کند.

معرفی گروه کفسابی و سنگسابی ساختمان ایلیا ساب
گروه کفسابی و سنگسابی و نماشویی ساختمان ایلیاساب متشکل از تجربه و نیروی جوان یکی از بهترین گروه های ارائه دهنده خدمات در زمینه های کفسابی و نماشویی و تکنولوژی نانو میباشد.پرسنل ایلیا ساب پیشگام در ارائه سیستمهای به روز کف سابی و فناوری های نوین ساختمان همواره در تلاش است متقاضیان خود را با جدیدترین متد های کفسابی و فناوری ساختمان آشنا سازد . تا در اتلاف سرمایه و وقت هم میهنان عزیز جلو گیری و در ترمیم و حفظ منابع سنگی ساختمان سهیم باشد .

تاریخچه ایلیا
موسسه خدماتی ایلیا ساب در سال 1366 به مدیریت جناب آقای شهریار بهاری در راستای فعالیت در زمینه ترمیم و حفظ کلیه سطوح سنگی،سیمانی،بتنی و غیره به صورت حرفه ای فعالیت خود را شروع کرده است . این موسسه در دوران فعالیت خود راه پر فرازو نشیب کسب تجربه و نیروهای مجرب و آماده ب کار به منظور زیبا سازی و ترمیم تخصصی سنگ طی کرده است.

اهداف ما
ما به تعهد خود در راستای بهبود تجربه نیروهای کاری ب منظور ترمیم و حفظ سطوح سنگی مفروش و زیبا سازی کف و نمای ساختمان با نهایت وجدان کاری پای بندیم .تلاش ما برای ارائه بهترین خدمات در زمینه کفسابی ،نماشویی و فناوری های نوین ساختمان با توجه ب تقاضا و شرایط مشتری میباشد.

ویژگی های اصلی ما:
دارای تجربه 30 ساله در این صنعت
ارائه دهنده خدمات کفسابی،نماشویی در کلیه مناطق تهران و شهرستانها و تمامی نقاط ایران
قیمت ب صورت توافقی و منصفانه و رضایت دو طرف
پشتیبانی و ساپورت و تضمین پس از اجرا
پاسخ ب نیاز های مشتری

جزئیات شناخت تیم ایلیا ساب:
تیم کاری ما از همکارانی بسیار سخت کوش و پر تلاش تشکیل شده است . که تمام توان خود را به کار میگیرند تا پروژه های فاخر ساختمانی را به نحو احسن و متمایز از دیگر گروها در راستای پیمودن و رسیدن به اهداف موسسه و متقاضیان.

نمونه کارهای سئو :

دمنوش سنگ کلیه علی کردی
   
فروشگاه برنج بینجکده
فروش انواع برنج شمال
کورد بازار
فروشگاه سوغات و صنایع دستی کرمانشاه
ایرانیگرام
ارایه راهکارهای تخصصی تبلیغات در اینستاگرام
ارایه دهنده خدمات بهسازی خاک
محسن فدایی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
پلیسه
مرجع فروش اینترنتی پارچه
سایت ایران نیاز
نیازمندی های تخصصی صنعت ساختمان
هنرکده کوثر
مرکز تخصصی چاپ آسمان مجازی
زعفرانت
مرجع فروش اینترنتی زعفران
ارایه دهنده خدمات تصفیه فاضلاب
ایران هارد
مرکز تعمییر و بازیابی اطلاعات هارد و سرور
میهن
مرجع مقایسه کالا و قیمت روز کالا
سفارش آنلاین باطری ماشین و خدمات امداد باطری
سئو سایت شرکتی ایمن تاش
تولید کننده پودر و کف آتش نشانی
دکترکنکور
مشاوره تخصصی کنکور
ایران پیپر
مرجع دانلود کتاب ، مقاله و پایان نامه
ایبوکرالی
مرجع خرید و دانلود کتاب خارجی
سایت شخصی ، اموزش اخلاق و عرفان اسلامی
ایرانیان
ارایه خدمات تبلیغ نویسی حرفه ای
مهرتاش سپاهان
تولیدکننده روانکارهای صنعتی
تولیدکننده عایق، بتن، چسب و نما
ارشیدا
برگزاری مجالس عروسی در باغ و تالار
ریکاوری سرور
مرکز تعمییر و بازیابی اطلاعات هارد سرور
نیکان
http://nikanaccountcastle.com/

لطفا نظر خود را ثبت نمایید